Hakkımızda

Müşterilerine uygun fiyatlı ve kaliteli reklamcılık hizmetleri sunmayı hedefleyerek çalışma hayatına başlayan Serdar Reklam; açık hava reklamcılığı ve iç mekan reklamcılığı alanlarında yüksek kalitede hizmet vermekten onur duymaktadır.

Yıllardır sektörde reklam ve tabela alanında deneyim kazanmış, yetenekli çalışanlarımız ve ustalarımız ile; Işıklı Tabela, Işıksız Tabela, Totem ve Yol Levhaları, Cephe Kaplama, Kutu Harf Tabela, Folyo Uygulama ve Araç Kaplama hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Ekibimiz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, kaliteli işler yapmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaktadırlar. Müşterilerimize profesyonel ve kurumsal çözümler sunarak, tüm reklam tabela işlerini hatasız ve eksiksiz teslim etmekteyiz.

Ofisinizde, iş yerinizde, fabrikanızda, mağazanızda, sitenizde, restoran ya da kafenizde farklı bir imaj yakalamanız, fark edilmeniz ve öne çıkmanız için ihtiyacınız olan tüm tabela ve iç/dış reklam gereksinimleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Tabela çeşitlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ara Mesaj At